Social

Byť pasívne prítomný v online svete už nestačí. Treba proaktívne pracovať so zákazníkmi, klientmi či fanúšikmi. Využijeme potenciál sociálnych sietí pre maximálnu možnú prezentáciu Vašich zámerov. Kvalitná príprava, efektívne nastavenie a dôsledná správa online kampane je základ úspechu.

#facebook   #online kampane
#instagram   #google

Facebook

Momentálne jednotka v konverziách, t.j. pomeru videnia reklamy a vykonania konkrétnej akcie (zvyčajne kliknutie). Pripravíme pre Vás komplexnú kampaň, vrátane vizuálov, textov, či nastavenia potrebných nástrojov. Je to živý
mechanizmus, takže výsledky pravidelne vyhodnocujeme a upravujeme pre dosiahnutie maximálnych výsledkov v rámci zadania a rozpočtu.

Google

Pri navrhovaní kampane pre Facebook, myslíme aj na Google. Využívame jeho dôležitú súčasť a to je Google Analytics, ktorý pre nás sleduje plnenie cieľov. Cieľov, ktoré sme si pri navrhovaní kampane definovali. Google pre nás mapuje správanie návštevníkov webstránok, ich zvyklosti, ich nálady. Taktiež vyriešime základnú analýzu kľúčových slov a nastavenie kampane vo vyhľadávaní.

Využívajte Lead ads
kampane na Facebooku.

U nás menej známy formát v sebe skrýva veľký potenciál pre rozšírenie vašeho podnikania. Získavajte mailové kontakty do vašej databázy, či telefónne čísla od vašich potencionálnych zákazníkov.

Ukážka formulára z realizácie pre klienta Apen s.r.o.

Vhodné pre firmy poskytujúce:

  • služby, ako poradenstvo či realizácie na mieru. 
  • aktívne využívajú a komunikujú so svojimi zákazníkmi prostredníctvom newsletterov.

Ukážka výsledkov a počtu získaných leadov pre realizácie montáže klimatizácie pre Apen s.r.o.

Optimalizujeme na konverzie

Veď to poznáte. Samé kliky, dosahy a impresie. Ale kde sú výsledky? Prečo je bounced rate 90 %? Každá kampaň v hocijakom reklamnom systéme potrebuje svoj cieľ. Optimalizácia kampaní na Facebooku na konverzie udáva cieľ a účel vašej kampani a pomáha dosahovať skutočné výsledky. Máte radšej kvantitu či kvalitu? Ak je vaše odpoveď B. určite vás poteší, že u nás si uvedomuje potrebu dosahovať skutočných cieľov a pomáhať klientom rásť. Je váš cieľ zvýšiť tržby či získať nové Leady? Prípadne máte nejaký svoj vlastný cieľ čo vám pomôže vo vašom podnikaní? My vám s tým pomôžeme.

Zvýšte povedomie o Vašej značke
či doručte váš obsah Vaším zákazníkom

Využitie správneho účelu vám v tom pomôžeme. U nás tvoríme brandové kampane tak, aby vyvolali u vašeho potencionálneho zákazníka emóciu. Kvalitná a responzívna kreatíva, zaujímavé texty. Aj to je cesta k dobrej kampani. Z obsahom sa vieme pohrať, žiadne tlačítka Boost post, ale precízna segmentácia.

Čo robíme inak?

  • Analýza vašeho zákazníckeho segmentu 
  • Vhodná a aktuálna kreatíva 
  • A/B testovanie 
  • Optimalizácia reklám pre dosiahnutie optimálnych výsledkov 
  • Vyhodnocovanie kvality zdroja z Analytických kanálov

Ukážka vhodných kreatív pre brandové kampane z realizácie pre Steakpark 

Ukážka vhodných kreatív pre brandové kampane z realizácie pre Steakpark 

KAM PATRÍTE VY?

Zaraďte sa

Aby sme Vám pomohli vo Vašom podnikaní alebo činnosti, chceme vedieť čo plánujete a čomu sa venujete.
Zaraďte sa a pozrite, čo pre vás vieme urobiť.

Mám reštauráciu / kaviareň

Som developer

Vyrábam produkt

Ponúkam službu