Začínate s vaším biznisom a potrebujete byť rýchlo videní?

Zviditeľnite sa
už dnes

Máme pre vás riešenie za pár eur. 

Začiatky podnikania bývajú zvyčajne stresujúce. Rozpočet na rozbehnutie je limitovaný, čas letí ako blázon a vy už chcete oslovovať prvých zákazníkov. Zažili sme to a vieme to pochopiť. Preto Vám chceme pomôcť.

Logo

Každý biznis potrebuje mať nejaké logo. Značku, ktorá Vás bude reprezentovať, bude komunikovať Vaše poslanie. Ak máte predstavu o Vašom novom logu, nakreslite si predbežnú konštrukciu a my sme tu, aby sme Vám pomohli to dotiahnuť do finálneho stavu. Na rozdiel od klasickej tvorby loga, v tomto prípade účtujeme len grafické práce priamo na úpravách Vášho návrhu., takže ušetríte viac ako 50% zo štandartnej ceny loga.

Web

Online komunikácia je dnes samozrejmosťou, takže potrebujete základný web, kde odkomunikujeme Vaše služby alebo činnosť a kontaktné údaje .Všetko toto v peknej grafickej úprave v zmysle farebnosti určenej pri tvorbe loga. Taktiež Vám zaregistrujeme doménu , pripravíme webhosting a nastavíme používanie mailov. Jednoduchý web v tejto konštrukcií Vám ušetrí viac ako 60% z priemernej ceny štandartného webu.

Tlačoviny

Keď už máme všetko hotové, tak by sa hodili ešte napríklad vizitky, alebo informačný leták, či jednoduchý katalóg služieb. Jednoducho niečo, čo dáte svojim klientom pri osobnej návšteve. Ak rozbiehate online biznis, tak tento krok je pre Vás zbytočný, ale pre ostatných je dôležité sa prezentovať

Môžme začať už dnes

Máme hotovo do 3 dní

Chcete vidieť viac?

Prezrite si Naše portfólio s ďalšími realizáciami

KAM PATRÍTE VY?

Zaraďte sa

Aby sme Vám pomohli vo Vašom podnikaní alebo činnosti, chceme vedieť čo plánujete a čomu sa venujete.
Zaraďte sa a pozrite, čo pre vás vieme urobiť.

Mám reštauráciu / kaviareň

Som developer

Vyrábam produkt

Ponúkam službu

Zastavte sa
na kávičku

Ceníme si každého klienta s ktorým sme mali možnosť spolupracovať a pomôcť pri realizácií predstáv, plánov, či vízií. Pre referenciu vyberáme zopár z nich…